Přepnout menu
+420 541 422 511info@moravia-consulting.com

MORAVIA Consulting je dlouhodobým partnerem společnosti Hewlett-Packard. Zajišťujeme distribuci náhradních dílů do veškerých zařízení z nabídky firmy HP Inc. a Hewlett Packard Enterprise. S námi máte vždy jistotu, že za své peníze dostanete jen to nejlepší. V rámci partnerství s HP dodáváme pouze originální a nové náhradní díly v prvotřídní kvalitě zpracování. Jako oficiální partner máme přímý přístup do skladu HP a dodání je rychlé, standardně v rámci dvou až tří dnů. Našimi zákazníky jsou velké servisní firmy, drobní podnikatelé i zákazníci, kteří jen hledají náhradní díl pro své zařízení. Těmto všem nabízíme individuální přístup, podporu v identifikaci dílu a neposlední řadě kvalitu veškerých našich služeb.

HP Inc. Certifikované originální náhradní díly HP. Kvalita zaručena. Nákupem certifikovaných náhradních dílů HP nakupujete zároveň i kvalitu a spolehlivost. Jistotu, že Vaše zařízení neztratí na hodnotě, udrží si dlouhou životnost a schopnost sloužit dále Vašim potřebám bez omezení. K výrobě originálních dílů HP jsou využívány pouze kvalitní materiály a nejmodernější technologie.

MORAVIA Consulting jako HP Authorized Parts Partner Vám nabízí veškeré náhradní díly pro zařízení HP, jako jsou tiskárny, plotery, scannery, notebook, počítače a další.


 


Hewlett Packard Enterprise náhradní díly to je výjimečná kvalita, spolehlivost a jistota návratnosti Vaší investice. Zajistěte bezproblémové fungování Vašeho serveru, síťových řešení, digitálních úložišť ať už je jejich účel jakýkoliv. Spolehněte se na originální náhradní díly a hardwarová rozšíření z naší nabídky.

MORAVIA Consulting jako Hewlett Packard Enterprise Authorized Parts Partner Vám nabízí veškeré náhradní díly pro zařízení Hewlett Packard Enterprise, jako jsou servery, úložiště a veškerá síťová řešení.

Chraňte firemní IT infrastrukturu před vnějšími hrozbami a zajistěte zařízením maximální výkon s využitím originálních náhradních dílů Hewlett Packard Enterprise. Nyní můžete jednoduše ověřit pravost náhradních dílu na stránce HP Validate Now: www.hpe.com/products/validate.

Klikněte zde zjistěte více o výhodách plynoucích z využívání certifikovaných HPE originálních náhradních dílů.

 HPE certifikát 2018HPE certifikát 2019

Distribuce náhradních dílů dalších značek

V rámci partnerství s dalšími distributory v Evropě nabízíme také náhradní díly pro velký sortiment dalších značek, jako jsou ACER, BROTHER, CANON, COMPAQ, DELL, EPSON, FUJITSU, HP, IBM, LEXMARK, TOSHIBA, XEROX. Neváhejte se proto na nás obrátit pokud hledáte díl pro tyto nebo i další jiné značky.

Servis zákazníkům

V nepřeberném množství produktů, verzí a druhů náhradních dílů není lehké se orientovat. Nemůžete dohledat, co potřebujete? Vaše zařízení nefunguje a vy nevíte, jaký konkrétní náhradní díl potřebujete, abyste jej opravili? Obraťte se na nás a my Vám poradíme.